Poznajmy się lepiej

Nazywam się Izabela Cierzyńska jestem specjalistką w zakresie emocji. Odkrywam głęboko ukryte emocje, a także pomagam dzieciom otworzyć drzwi zamknięte na świat za pomocą kreatywnych zajęć. Wierzę, że każde dziecko jest wyjątkowe i posiada swoje nieodkryte talenty.

Stworzyłam kreatywną terapią, podczas której dzieci aktywują obszar motoryczny kory nowej i odkrywają swoje ukryte głęboko emocje.

Izabela Cierzyńska Traumaart Malowany kot

Jak do tego doszło, że wspieram innymi w okrywaniu swoich emocji

Zanim odkryłam w sobie powołanie, na drodze zawodowej spotykałam wielu ludzi: niepełnosprawnych, samotnych, schorowanych, wycofanych społecznie, zmagających się z różnorodnymi problemami, jak DDD czy DDA – wspierałam ich w procesach poznawczych, odkrywczych. Prowadziłam terapię w towarzystwie zwierząt: hipoterapię, onoterapię, dogoterapię i felinoterapię. Pracowałam jako wolontariusz w hospicjum, gdzie słuchałam życiowych historii, pomagałam pisać listy do rodzin i dowiadywałam się, ile ludzie by jeszcze zrobili, gdyby tylko mogli.

Przez 17 lat pełniłam rozmaite role, ale najczęściej otaczałam się dziećmi. W pewnym momencie poczułam, że jestem gotowa wypłynąć, zapragnęłam czegoś własnego, na własnych zasadach.

Tak w 2017 roku powstała moja firma Pracownia IK.

Z czasem moje zainteresowanie światem zewnętrznym nabrało wymiaru bardziej wewnętrznego. Skierowało mnie w stronę pracy z ciałem i z rysunkiem arteterapeutycznym. Zainteresowały mnie procesy uwalniania traumy oraz refleksologia rąk. 

Nie są mi obce strach, wstyd i frustracja towarzyszące mamie dziecka z trudnym startem. Jednak uwierzyłam w to, że jeszcze może być wspaniale, że wszystko miało jakiś sens. Dlatego chcę pomagać dzieciom. Chcę odkrywać z nimi ich talenty, pokazywać, że trudne doświadczenia, to nie koniec, ale szansa na nowy początek. Wiem, jakich trudności doświadczają, z jakimi wyzwaniami mierzą się każdego dnia, bo jestem jedną z nich. Pragnę, by uwierzyły, że tak jak ja mogą odnaleźć drogę do radości i szczęścia.

Ty też możesz w to uwierzyć! 

Audiobajka o kredce i złości.

"Kolorowy świat Kredki: Jak opanować gniew i pokonać trudności"

Zapisz się do audiolettera, żeby nieodpłatnie otrzymać audiobajkę o kredce. 

Lata doświadczeń poparte certyfikatami

kratywne zabawy dla dzieci
wsaprcie dla dzieci
certyfikat zabawy dla dzieci
kwalifikacje tus
tus dla najmłodszych zajecia
Tus kwalifikacje
kreatywna terapia
TUS dla dzieci wielkopolska
kwalifikacje tus
malowany KOT warsztaty

Rekomendacje

Rodzice moich uczniów mówią, że:

Masz pytanie? Skontaktuj sie ze mną!