Witaj

Stworzyłam przyjazną przestrzeń do rozmowy, podczas której otrzymasz wsparcie, poukładasz swoje wartości i znajdziesz sens życia. 

Mam doświadczenie w pracy z kobietami, które zbyt długo były w jednym miejscu. Z kobietami, które czują, że przerastają je emocje, są rozdrażnione i przytłoczone poczuciem winy.
Z kobietami, które wyrosły w domu, gdzie alkohol był częstym gościem. Z kobietami, które boją się podjąć próbę realizacji swoich marzeń. A jednocześnie z kobietami, które chcą się spełniać, marzą o zmianie i potrzebują wsparcia w podejmowaniu odważnych decyzji.

Dlatego zapraszam Cię na spotkanie i na rozmowę o marzeniach, akceptacji siebie i planowaniu życia na nowo. O budowaniu poczucia własnej wartości, stawianiu granic, a także o głęboko ukrytych emocjach, z którymi chcesz się zmierzyć i pogodzić.

Zaplanujmy razem twoją zmianę!

Twoje szczęście to bezcenna rzecz. Weź sprawy w swoje ręce i odnajdź swoją własną drogę do spełnienia.

Kierunek zmiana

sesja indywidulna pakiet 3 mentoring

247 zł

Sesja indywidualna

 • Wypunktujesz zmiany jakie chcesz wprowadzić. 
 • Odkryjesz blokady, jakie Cię wstrzymują przed zmianą. 
 • Odkryjesz swoje prawdziwe potrzeby.

Kierunek wolność

sesja indywidulna pakiet 3 mentoring

597 zł

Pakiet 3 sesji indywidualnych.

 • Odzyskasz spokój i wewnętrzną równowagę. 
 • Odkryjesz swoje prawdziwe potrzeby.
 • Nauczysz się podejmować decyzje zgodne z Twoimi wartościami.  

Kierunek odwaga

sesja terapeutyczna dla kobiet

997 zł

Pakiet 6 sesji indywidualnych.

 • Popracujesz nad swoimi emocjami i napięciem w ciele.
 • Zaplanujesz odważne kroki zgodne z Twoimi wartościami.
 • Nauczysz się redukować stres.
 • Naszkicujesz swoją odważną zmianę.
 • Poznasz blokujące przekonania, opór i strategie wycofywania.
 • Będę z Tobą na każdym kroku.

Nie jesteś gotowa na bliższa współpracę?

Sprawdź program do samodzielnej pracy, który możesz rozpocząć w dowolnym momencie. 

Nad czym będziemy pracować?​

 

 • Samoświadomością swoich mocnych i słabych stron,
 • Poznaniem i nazwaniem swoje wartości,
 • Nauką panowania nad oporem,
 • Zmniejszeniem poziomu stresu i niepokoju,
 • Uzyskaniu wewnętrznego spokój,
 • Podniesieniem swojej samooceny,
 • Odwagą w życiu w zgodzie ze sobą,
 • Odbudowaniu poczucia własnej wartości i uwierzeniu w siebie.
Poznajmy się​

Nazywam się Izabela Cierzyńska i stworzyłam Program Rozwojowy, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła i odnaleźć prawdziwą siebie. 

Chcesz w końcu podążać własną drogą do marzeń i poczuć się spełnioną kobietą?
Chcesz odkryć prawdziwą siebie?
Chcesz zapanować nad chaosem w Twoim życiu?
Chcesz znowu poczuć radość z życia codziennego?

Chcę, żebyś wiedziała, że byłam w tym miejscu i mierzyłam się z tym samym, co Ty. Zdobyłam się na decyzję o szukaniu własnej drogi i chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą. Krok po kroku pomogę Ci wyjść z chaosu lub stagnacji, w których utknęłaś. Chcesz sprawdzić, jak wygląda współpraca ze mną?

Zapraszam Cię na wirtualne spotkanie przy kawie lub herbacie, podczas którego się poznamy. Będziemy rozmawiać m.in. o marzeniach, trudach życia, misji, planowaniu swojej drogi na nowo, o stawianiu granic i o głęboko ukrytych emocjach.

Izabela Cierzyńska wsparcie kobiet
Jak Pracuję?​

ROZMOWA PRZEZ SKYPE/TELEFON – bez względu na to, gdzie na świecie aktualnie przebywasz, technologia pozwoli nam się spotkać. Bez wychodzenia z domu, bez konieczności szukania opiekunki dla dzieci, dojazdów czy noclegu. Będę dla Ciebie, dokładnie w tym miejscu, które wybierzesz na spokojną, osobistą rozmowę.

KUŹNIA POMYSŁÓW – podzielę się z Tobą pomysłami na odkrycie drogi, podsunę linki do ciekawych stron, z których będziesz czerpać inspiracje. Wspólnie zorganizujmy burzę mózgów dopasowaną do Twojej indywidualnej sytuacji i gotowości do zmian.

MAPA – nauczę Cię, jak zaplanować cel, aby był zgodny z Twoimi wartościami, a następnie jak go realizować. Otrzymasz ode mnie planer podróżniczki do rozpisania planów i marzeń.

Przeczytaj opinie moich klientek:​

Warsztaty były dla mnie dużą odskocznią od spraw przyziemnych. Pozwoliły mi skupić się na sobie i moich potrzebach. Iza prowadziła je w niezwykle ciepły sposób, przekazywała nam dużo informacji, ale też dawała nam czas na skupienie się na sobie, zastanowieniem nad zadaniem, ćwiczeniem. Oczywiście zajęcia za szybko się skończyły… Byłabym szczęśliwa, gdybyśmy mogły bardziej zagłębić się w temat, aby jeszcze lepiej móc pracować nad własnym celem. Super spędzony czas, w pełni wykorzystany i dający wiele do myślenia. Czekam na więcej.

Gabrysia z Puszczykowa
Izo, na Twoich warsztatach dzieje się tak dużo, że dałam radę nadążyć tylko za pewnym wycinkiem i jeszcze długo będę wracać do materiałów. „Biorę” sobie m.in. pytanie 5x dlaczego, misję/wizję i bardzo dziękuję za świetną sesję z wewnętrznym krytykiem, w której wiele odkryłam, usłyszałam i wykopałam ze swojej głowy. Jesteś moim natchnieniem do wielu zmian. Po warsztatach jestem pełna inspiracji i małymi kroczkami, ale konsekwentnie idę przed siebie. Dziękuję 🙂
 
Karina z Mosiny
Przebyłam cudowna droge poprzez siebie; swoje mysli, słabości i mocne strony. Dziekuje!
Malwina z Rogalina

Mega nastawienie i super nastrój towarzyszący temu miejscu zachęca do realizacji marzeń. Nie miałam pojęcia, ile lęków i strachu można uleczyć zwykłą, szczerą rozmową! Czuję się o wiele lepiej i wreszcie mam nadzieję, że życie będzie piękne.

KAŚKA M.​
„Kurs poleciła mi osoba, która go ukończyła. A ja widziałam, jak jej się życie zmienia i też tak chciałam. Nie mogłam uwierzyć w to ile we mnie było niepewności. Ten kurs otworzył mi oczy na mnie, poznałam siebie lepiej niż kiedykolwiek. Wiele się o sobie nauczyłam i okazało się, że z Izy pomocą w moim życiu zachodzi wiele pozytywnych zmian.”​
Monika W.

Polecam bez wahania. Wspaniała kobieta, pełna energii, ciepła, czułości i empatii. Niesamowite spotkanie z cudownymi zwierzakami. Zrozumienie, relaks i poszukiwanie siebie… To sekret udanej wędrówki

Monika P.K​

Mega nastawienie i super nastrój towarzyszący temu miejscu zachęca do realizacji marzeń. Nie miałam pojęcia, ile lęków i strachu można uleczyć zwykłą, szczerą rozmową! Czuję się o wiele lepiej i wreszcie mam nadzieję, że życie będzie piękne.

KAŚKA M.​
Izabela to kobieta o wielkim sercu i zawsze z uśmiechem na twarzy
BONNIE U.​

Trafiłam do Izy w momencie gdy nie wiedziałam co dalej. Izy pomoc okazała się nie do przecenienia. Była bardzo zaangażowana i pomocna. Dzięki niej mogłam poczuc, że znowu odzyskałam kontrolę nad swoim życiem.

Z całego serca polecam współpracę z Izą.

Weronika z Łodzi
Chciałabym, pragnę i moim marzeniem jest to, aby każda zagubiona kobieta trafiła pod czułą opiekę Izy. Empatia, wrażliwość, mądrość i delikatność. Jeśli chcesz poczuć się jak cud do odkrycia, zrobić rentgen duszy i myśli… Nie ma lepszego miejsca. Jeśli chcesz poukładać swoje życie. Jeśli chcesz obejrzeć swoje życie w telegraficznym skrócie oraz wychwycić momenty, przez które robisz to, co robisz. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego trzymasz się destrukcyjnych schematów. Jeśli stoisz w miejscu i czujesz pustkę. Jeśli chcesz pokochać siebie. Błagam! Nie wahaj się i zadzwoń do tego anioła. Umów się na konsultację. Nikt nigdy nie zadał mi tylu trafnych pytań, które pokazały mi całą prawdę. Iza kocha ludzi i pragnie ich szczęścia. Także Twojego… Iza – dziękuję Ci, że jesteś i dzielisz się sobą. Jesteś tutaj, bo przyleciałaś z samej Góry. Jesteś warta wszystkiego!​
 
Aga O.