„Ulubiona tortura i kara za ambicje twórcze, jaka wymierzają nam nasze kompleksy, jest złudna obietnica, że kiedyś w mglistej przyszłości przyjdzie czas na tworzenie. Płonna nadzieja, że kiedy nastąpi kilka z rzędu wolnych dni, zacznie się dynamiczny wir pracy twórczej. Nie dajmy się zwieść. Kompleksy nie maja takich intencji. Chcą tylko zdusić i zagłuszyć twórczy impuls. Słyszymy także inne podszepty: „Tylko po doktoracie będziesz cos warta, dopiero kiedy dostaniesz odznaczenie od królowej, dopiero po takiej czy innej nagrodzie, jeśli wydrukują twój artykuł w takim czy innym czasopiśmie, jeśli to, jeśli tamto etc.” Takie myślenie jest jak zapychanie duszy pustymi kaloriami. Czym innym jest jeść byle co, czym innym — dobrze się odżywiać. Logika kompleksów jest najczęściej fałszywa i zwodnicza, choć bardzo przekonująca”.

Clarissa Pinkola Estés, Biegnąca z wilkami

Dziękuje za zaufanie!

Hej! Chciałam cię tylko serdecznie powitać i powiedzieć, że dziękuję za zdecydowanie się na naszą współpracę! Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje przydatne przed rozpoczęciem naszej wspólnej podróży z malowaniem.

W razie dodatkowych pytań – proszę, napisz do mnie maila. Już nie mogę się doczekać na nasze spotkanie.

FAQ

 

  • Miejsca, gdzie spokojnie się położysz, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał,
  • Ciszy – to czas, w którym możesz pobyć ze sobą, odłączyć się od spraw,
    posłuchać Słowa Bożego i innych uczestniczek,
  • Dostępu do Internetu,
  • Taśmy malarskiej,
  • Kartki, długopisu, kredek (mogą też być pisaki, pastele, farby, kredy).

Lubię eksperymentować, bawić się, a przede wszystkim – opowiadać terapeutyczne bajki. Pasjonuje mnie odkrywanie posłania za pomocą swobodnego rysunku,  który wspiera pokonywanie wewnętrznych blokad poprzez ekspresję lęku.

TraumaArt-to projekt, który stworzyłam jako certyfikowany trener Podróży Bohaterki®, wzbogacony o wiedzę z refleksologii i życiowe doświadczenie, jakie zdobyłam, podążając drogą przebudzonej kobiety, mierząc się z własnymi traumami i lękami jako DDA DDD.

Grafik komputerowy

Trener szkoleniowiec

Laureatka II Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki 2014

Oczywiście. Podczas składania zamówienia zaznacz, że chcesz fakturę i otrzymasz ją na maila od razu po opłaceniu dostępu.