KONTRAKT

Data:________________

Witaj, 
bardzo się cieszę, że jesteś gotowa na podróż ze mną! 
Razem przejdziemy przez wiele procesów, ale nie uda mi się bez Twojej pomocy.

WAŻNY START

 • Jeżeli dopiero mnie poznałaś i dołączyłaś do kursu lub sesji indywidualnej, chciałabym, abyś wiedziała, w jaki sposób pracuję, abyś czuła się bezpiecznie na spotkaniach. Kładę duży nacisk na wolność, na dobry oddech.
  Stosuję techniki relaksacyjne, wyciszające, na zajęciach pojawi się muzyka, elementy arteterapii, ćwiczenia oddechowe, które wykorzystuję przy traumach i w momentach, które uznam za odpowiednie w danej chwili.
 • Jeśli bierzesz leki na depresję lub masz problemy z sercem, proszę Cię o taką informację, ponieważ nie możesz w takiej sytuacji korzystać z niektórych technik.
 • Spotkanie możesz odwołać do 48 godzin przed sesją bez straty wpłaty.
 • Przed każdym spotkaniem zastanów się nad poniższymi pytaniami.
  Zadam Ci je na początku sesji, aby zrozumieć Twoje potrzeby
 • O co chcesz zadbać?
  • Czego potrzebujesz? 
  • Co jest ważne dla Ciebie w tym temacie? 
  • Dlaczego to jest dla Ciebie takie ważne? 

Zasady poufności

Sesja to Twój czas – jest bezpieczna, szczera, przyjazna i w całości poświęcona Tobie. Jako mentor gwarantuję Ci pełną poufność.

Proces
Istnieją dwa warunki, aby mentoring mógł zaistnieć: jesteś chętna się rozwijać lub zmieniać i jest przestrzeń między tym, gdzie jesteś obecnie, a gdzie zamierzasz się znaleźć. Każda sesja kończy się sformułowaniem zadań prowadzących do osiągnięcia wyznaczonego celu.
Terminowość
Nasze sesje (6 spotkań) będą się odbywały w miarę możliwości dwa razy w miesiącu przez okres 3 miesięcy. Po 5 sesji podsumujemy dotychczasowy proces mentoringowy i osiągnięte cele, ponieważ aby proces zaistniał, musi odbyć się minimum 5 spotkań. Każda sesja będzie trwała od 60 do 90 minut. Na sesje umawiamy się na bieżąco. W wyjątkowych sytuacjach możemy przełożyć sesję, ale informujemy o nieobecności najpóźniej na dzień przed. 

Odpowiedzialność
Mentor jest osobą, która podąża wraz z klientem ku jego celom, motywując, inspirując i wspierając go w jego wyborach. Jednak to Ty generujesz rozwiązania, podejmujesz decyzje i wprowadzasz je w życie, biorąc pełną odpowiedzialność za swoje działania. Mam prawo, jako mentor do zatrzymania lub przerwania sesji, jeśli nie bierzesz odpowiedzialności za swój rozwój i osiąganie wyznaczonych celów.

Zarówno Ciebie, jak i mnie obowiązują zasady: 

 • dyskrecja,
 • szczerość, 
 • punktualność,
 • partnerstwo,
 • ………………………………………………………………………………………..
  (proszę, napisz to, co jest dla Ciebie ważne).

 

SPOTKANIA

Raz w tygodniu, lub tak jak się umówimy, odbędzie się nasze spotkanie online – najczęściej na platformie Zoom. Może się tak wydarzyć, że zawiedzie internet i będziemy rozmawiać przez telefon (to mój numer: 790828588).

Zanim zaczniemy pracę, proszę Cię o wypełnienie formularza: 
https://docs.google.com/forms/d/

 

Na każdym spotkaniu tworzę notatki, dzięki którym będziesz mogła się cofnąć do swoich pytań, przemyśleń lub przejść proces jeszcze raz. Możesz w nim notować. Notatki znajdują się na dysku google pod tym linkiem: https://docs.google.com/document/d

„Turkusowy kamień” – hasło, które oznacza, że chcesz skończyć spotkanie w tym momencie, bez dalszego tłumaczenia się. W tym momencie, nasze spotkanie skończy się wraz z głębokimi 3 oddechami na zakończenie.

PRZYGOTUJ NA ZAJĘCIA:

 • Zeszyt rozwojowy – ulubiony, taki z którym chciałabyś pracować, notować w nim, a potem przyglądać się swoim sukcesom i nowym myślom.
 • Kredki, pisaki, cienkopisy – nie kupuj, jeśli nie masz; może być ołówek i długopis (na wszystko przyjdzie czas w odpowiednim momencie).
 • Koc, poduszkę, matę do ćwiczeń – na zakończenie każdego spotkania proponuję sesję oddechową.
 • Ciepłą wodę do picia (pomaga się rozgrzać ciału, dzięki czemu w momentach, w których podczas sesji będziesz czuła największe napięcie nerwowe, szybciej się uspokoisz). 

PŁATNOŚCI
Płatność jednorazowa (sama wybierasz ilość spotkań) –

http://www.malowanykot.pl/produkt/sesja-indywidualna/ 

Po zaakceptowaniu i uzupełnieniu kontraktu, proszę o odesłanie go mailem izabela.cierzynska@gmail.com

Izabela Cierzyńska 

O mnie

Nazywam się Izabela Cierzyńska. Wspieram kobiety w odkrywaniu życia na nowo. Pomagam przejść drogę od lęku do wolności. Wierzę, że każda z nas ma siłę, aby odkryć swoją wewnętrzną moc i energię do życia. 

Najszybciej znajdziesz mnie na Messengerze lub na Instagramie

Znajdziesz mnie

Możesz dołączyć mojej społeczności na instagramie 
https://www.facebook.com/groups/436058287553085.